Sunday, August 11, 2013

Jube ilm:/

Nii lahe ilm on praegu. Kõik põhimõtteliselt ütlevad, et neil on mingi punane ja roosa taevas, aga mul on küll täiesti tavaline vihmane taevas, ei mingit roosat ega punast:P Vihma sajab, müristab ning välku lööb :SMiks kõik facebooki seda postitavad? Tõesti vaja?:D Ei aga taevas lööb lihtsalt valgeks kaa :D:DVINGE! Öösel võiks sadada, aga homme võiks mõnna soe olla:) Tegelt see vihm on mega hea , sest roht saab juua ja, siis see ei kuiva ju ära:D Meil talli vihma räigelt vaja:D Ka kodu hoovi:D Okei aga ma nüüd magama TSAUUUU!!;))

No comments:

Post a Comment